Korteri eelmine omanik oli 1980ndatel remonti tegema hakanud, kuid see oli pooleli jäänud. Sellest ajast saadik seisis ruum puutumatuna: tapeet oli seintest kohati maas, paljastades tellismüüri, ning köögi algse asukoha võis kindlaks teha üksnes seinast välja turritava kraani järgi. Korteris puudus elekter ja ainsad märgid ruumis toimetanud elusolenditest pärinesid rottidelt vannitoas.
Leida sobiv korter Stockholmi kesklinnas, kus kinnisvarahinnad sarnaselt muu maailma suurlinnadega jätkuvalt kerkivad, oli Karini sõnul hämmastav ja isegi unenäoline. Arhitekti võlus korteri «aeg on seiskunud»-seisund sedavõrd, et ta soovis selle meeleolu säilitada, kui asus korterit endale koduks remontima.
Karini ühetoalises kodus on ruumi 36 ruutmeetrit. Planeerimisel lähtus naise enda jaoks olulistest asjadest: mugav ja avar duširuum, avatud garderoob, võimalus kohandada ruum erinevateks tegevusteks ning palju loomulikku valgust. Oluline tingimus oli seegi, et kõik nimetatu oleks teostatav soodsa hinnaga. Väike korter jaguneb remondijärgselt kaheks osaks: värske, uue viimistlusega ruumiosa ning teine pool, kus vanad ajakihid on konserveeritud ja nähtaval. Uue viimistlusega ruumitsoonis paikneb põrandast kõrgem magamislavats ja köök. Magamislavatsi alla jääb parasjagu ruumi garderoobi jaoks.
Köök asub otse magamistsooni kõrval, olles viimasest eraldatud klaasseinaga. Magamislavatsi raami on kavandatud köögi poole avanevad praktilised sahtlid. Traditsioonilisi seinakappe köögis ei ole. Köök on värvitud üleni valgeks, et see peegeldaks maksimaalselt valgust. Akna all jookseb tööpind ehk lett, mille taga einestades võib aknast avanevat vaadet nautida.
Kui uue viimistlusega osas on kõik tänapäevaselt integreeritud, tehnosüsteemid peidetud ja mööbel sisseehitatud, siis teises korteri pooles on kõik vastupidi. Seal jooksevad juhtmed piki seinu ja lage ning mööbel koosneb n-ö lahtistest elementidest. Erandiks on seinale kinnitatud Stringi raamaturiiul.
Korterisse sisenedes jäävad vasakut kätt esikunagid, paremat kätt on tualett koos duširuumiga. Esiku poolt on WC-uks kaetud korkplaadiga, mida saab kasutada infotahvlina. Sinna on hea kinnitada sedeleid, kaarte ja fotosid. Ukse sisekülg on aga peeglist – ust esiku poolt avades tekib ruumi põrandast laeni peegel. Standardmõõtudest palju laiem ja kõrgem WC-uks peidab enda taga ka pesumasinat ning praktilist panipaika. Karin säilitas remondi käigus algupärase siseakna vanni- ja elutoa vahel. Selle kaudu pääseb praegusesse duširuumi loomulik valgus, mis mõjub põneva ruuminüansina.