Garderoobid on nagu rätsepatööna valminud rõivad

16.06.2020
Sisuturundus
Molteni

Garderoob on ilmselt kõige isiklikum ja privaatsem mööbliese kodus, see on ühtlasi nii funktsionaalne kui ka müstiline ja saladuslik. Kuigi garderoob on igapäevases kasutuses, hõlmab see endas hulgaliselt mälestusi – unustusse vajunud riideesemed toovad esile kaugete hetkede mälestusi. Molteni & C. Garderoobid on nagu rätsepatööna valminud rõivas, mis on täiuslikult disainitud teisenema ja muutuma.

Garderoobide sari Gliss Master on ökosüsteem. See ökosüsteem, mille Molteni&C jaoks disainis Belgia arhitekt Vincent Van Duysen, määratleb uuesti tellimusena valminud garderoobi kontseptsiooni. Uksed, kapid ja sisse käidavad garderoobid on täiuslikud tänu patenteeritud tehnoloogiale, elegantsetele viimistlustele ja rohketele kombineerimisvõimalustele.
Erinevad peened materjalid loovad otstarbekad ning pilkupüüdvad ruumid. Gliss Master kollektsiooni põhikontseptsioon ilmneb detailides: innovaatilised süvendatud ja nähtamatud hingemehhanismid, uus sisustus (jalatsiriiul, särgihoidja, lipsuhoidja) ja magnetitega stopperiga sujuv lükanduste süsteem on vaid mõned selle mitmekülgse kollektsiooni tähed. Kollektsiooni kuulub lai valik garderoobikappe, sisse käidavaid garderoobe ja uksi.
 

GLISS MASTER – SISTEMA 7

Gliss Master garderoobisüsteemi on täiustatud geniaalse uut tüüpi uste avamissüsteemiga Sistema 7, mis sobib eriti hästi nurgalahendustesse või sisse käidava garderoobi avausse. Horisontaalselt lahti volditav uks liigub täiesti hääletult ning kergelt tehes sisemuse täielikult ligipääsetavaks.

Molteni

GLISS MASTER – A FILO

A Filo puhul on tegemist uksestruktuuri peidetud nähtamatute käepidemetega, mis sobib nii lükand-, voldik- kui ka hingedega ustele. Puidust või klaasist uksega sama pikk käepide on saadaval mati ja läikiva viimistlusega.

Molteni

GLISS MASTER – GLASS

Nendel klaasustel on sisse ehitatud 180° avanevad hinged.

 

Molteni

GLISS MASTER – SKIN

Uks Skin on täielikult kaetud öko-nahaga. Selle alumiiniumraam annab ukse pealispinnale iseloomuliku geomeetrilise mustri.

 

Molteni

GLISS MASTER – WINDOW

Window on hindedega klaasist uks, millel on innovatiiline pulbervärvitud alumiiniumraam. Peidetud hinged on garderoobi üla- ja ala servas, et garanteerida garderoobi visuaalne minimalism.

Molteni

Aasta 2020 tõi kaasa uued välis- ja siseviimistlused, uute käepidemetega uksed ning mõned lisatarvikud, mis täiustavad süsteemi funktsionaalsust ja disaini.

* 4 uut melamiinist viimistlust: Tatami hall, Tatami elevandiluu, hele kastan, tume kastan

* 4 uut uksestiili: Quick, Start CV, Hollow, Bamboo

* Uus eksklusiivne ukseviimistlus: Glaze

* Lai valik uusi aksessuaare ja tehnilisi lisandusi: sahtli käepide Cave, sahtlite ruudustik, klaasist jalatsiriiul, pesukorv, uus vedruga hing, kodeeritud võti Glass ja Sistema 7 klaasustele, uued vaikselt sulguvad hinged.

SISUD JA AKSESSUAARID KAPPIDELE

Kõrgetasemelised väljatõmmatavad särgihoidja, sahtlid ja väljatõmmatavad lauakesed, lipsuhoidja, ’eco skin’ ehtekarp ja uus LED-valgustite süsteem on vaid mõned uudsed ideed.

Molteni & C. valmistab mööblit järgides traditsioone, lisades kogemustele kogemust. Lisades auväärselt vanadele käsitööoskustele tehnoloogilist innovatsiooni on saavutatud edu. Mööblieseme vastupidavus sõltub heast töömeisterlikkusest, kuid ka vormide terviklikkusest ja jätkusuutlikkusest. Materjalid on vaid siis ’head’ materjalid, kuid neid kasutatakse vastavalt nende potentsiaalile, ajaloole ning eesmärgile.

Vaata ideid ja inspiratsiooni SIIT.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid