Looduslik stiil, maalähedased toonid ja matt mööbel

05.08.2021
Sisuturundus

Looduslik stiil, maalähedased toonid ja matt mööbel – ühendades populaarseid trende, saate kujundada mõnusa ja stiilse köögi!

Looduslik stiil on sisekujunduses üks populaarsemaid suundi. Kui toad on täis taimi, orgaanilisi materjale ja rahulikke värve, siis on nad hubased ja ajatud, ning kodus on mõnus elada ja lõõgastuda. Kui soovite kujundada oma kööki looduslähedases stiilis, siis panustage uute trendide ühendamisele - sametiselt matid mööblipinnad, maalähedased toonid, palju puitu ja pilkupüüdvad kaunistused.

Siin on mõned inspireerivad soovitused:

Millised värvid tuleks valida looduslikus stiilis köögi jaoks?

Värvipalett on tavatult lai, hõlmates neutraalseid maalähedasi toone nagu beež ja pruun, samuti mitut tooni rohelisi, summutatud siniseid, vaniljetoone, musti ja halle. Selliseid rahulikke toone saab vabalt ühendada ja kombineerida looduslike materjalidega - puidu, rotangi, vitspunutiste ja kiviga, sealhulgas moodsa valge marmoriga. Puit mõjub soojendavalt, samal ajal kui kivi lisab elegantsi. Mõlemal juhul võite ruumi elavdamiseks lisada veidi sinepikollast.

Mattpinnad - miks need sobivad hästi looduslikku interjööri?

Vastupidiselt läikivale viimistlusele on matid pinnad vaoshoitumad, minimalistlikumad, mõjudes soojalt ja neutraalselt. Matt viimistlus sobib palju paremini ka puiduga, mida kasutatakse palju just looduslikust stiilist inspireeritud sisekujunduses. Seega on köögimööbli puhul parim valik just sametise ja meeldiva puutepinnaga viimistlus. Esiküljed peaksid olema siledad, ilma dekoratiivsete detailide või massiivsete käepidemeteta – keskendudes ajatutele lahendustele.

Kust leida matti köögimööblit?

Kuidas saada ilusat, mati viimistlusega mööblit? Tuleb valida kvaliteetsed materjalid. Suurepärase köögimööbli saate teha uutest REHAU mööblipindadest - lamineeritud mööbliplaadid kollektsioonist RAUVISIO noble matt, noble brilliant matt ja noir on saadaval mitmetes looduslähedastes värvitoonides. Siit leiate:

valge - Casa Blanca 2453L ja High Low 2454L, õrnad kreemjad toonid - Malta Mist 2463L ja Capital Starlit 2455L, õlgbeež - Boxcar Blonde 2464L, mitu halli varjundit - Silver Lake 2456L, ja Trenchcoat 2458L, küllastunud rohelise - Olive Detour 2460L ja sügava tumesinise - Midnight Dash 2462L. Värvide näidised on artikli lõpus.

Kui valite seda tüüpi viimistluse, pöörake kindlasti tähelepanu mati värvi sügavusele – isegi väikese langemisnurga korral on peegeldus vähene ja pinda ennast on tänu Soft Touch tehnoloogiale meeldiv puudutada.

Sellise viimistluse korral ei pea isegi tumedate värvide puhul muretsema peale iga puudutust mööblile jäävate sõrmejälgede pärast. See on väga oluline, eriti köögis, mida kõik pereliikmed intensiivselt kasutavad. Samuti on uued REHAU pinnad väga vastupidavad, tänu millele on nendest valmistatud mööbel kahjustuste ja kriimustuste suhtes vastupidav ning nende värvus ei muutu ka UV-kiirte mõjul - nii saate tulevikus oma kodusisustust täiendada toonierinevuste pärast muretsemata.

Matt mööbel ja looduslik stiil on ideaalne kombinatsioon igas köögis - selline ühendus ei näe mitte üksnes ilus välja, vaid kui valite õiged materjalid, on see ka väga funktsionaalne. REHAU noble matt mööblipinnad on näide sellest, et visuaalsed väärtused võivad käia käsikäes funktsionaalsusega - need on kauakestvad, vastupidavad, ega muuda värvi isegi pärast kasutamist paljude aastate kestel ja neile ei jää sõrmejälgi Kombineerides neid neutraalsete heledate värvide, ajatute materjalide ja sobivate lisanditega, loote kauni ja mugava köögi, kus kogu perel on mõnus toimetada.

Sarnased artiklid