Uued mööblifassaadide värvid: inspiratsioon teie kodule

25.04.2024
Sisuturundus

Kui olete koduomanikud ja otsite inspiratsiooni oma sisekujunduse värskendamiseks, siis see artikkel on teile! Täna jagame teiega värvilisi inspiratsioone, mis viitavad uusimatele sisekujundustrendidele. Need põhinevad looduslikel, soojadel toonidel ja ühendavad visuaalse efekti mattakrüüli praktiliste omadustega.

Uued värvid, uued võimalused!

Kuidas valida oma interjööri jaoks ideaalne fassaadi värv? Siin on 6 parimat tooni peenete, soojade värvidega, mis täiendavad suurepäraselt sisekujundust, viidates olulistele sisekujundustrendidele:

Kurkumiinkuld: Soe ja mullane kollane toon Passion for Color 2023 kollektsioonist. See on suurepärane viis igasuguse interjööri helendamiseks, tuues vajaliku harmoonia ja tasakaalu atmosfääri. Ideaalne valik neile, kes soovivad täita oma ruumi värviga, mis jääb muljetavaldavaks, samal ajal kui see ei pea kogu sisekujundust maha suruma - olenemata ruumi suurusest.

Soojad hallid: Külmad, skandinaavia hallid hakkavad aeglaselt meie interjööridest taanduma. Täna panustame toonidele, mis lisavad kodusetele ruumidele hubasust, selle asemel et neid visuaalselt jahutada.

Maa värvid: Loodusest inspireeritud interjöörid valitsevad. Maapinna toonid, nagu soojad pruunid, liivatoonid ja tuhmid rohelised, hakkavad domineerima. Nendes värvides mööblifassaadid toovad teie kööki rahu ja tasakaalu. Kui need on värvid, milles tunnete end kõige paremini, vaadake kindlasti kašmiirtoone Trench Coat või Nutmeg Brown.

Värvikontrastid: Ühendage julgelt erinevad värvid! Näiteks ühendage matid mööblifassaadid Ground Chili toonis puidust töötasapinnaga või vaniljekreemikarva akrüülfassaadidega. Kontrastsed värvid lisavad karakterit ja elavdavad ruumi.

Mattakrüüliga mööblifassaadid - vastupidavus ja esteetika

Aastal 2024 on mattmööbel väga populaarne. Matid köögid, kapid ja kummutid valitsevad kodudes, lisades neile loomulikku õrna ja hubast iseloomu. Kuid matt võib olla probleemne viimistlus, eriti kui tegemist on selle säilitamisega laitmatult puhtana. Sellistel pindadel jäävad sageli nähtavad sõrmejäljed. See sõltub aga mitte ainult matist viimistlusest, vaid ka materjalist, mille valite.

Lahendus, mis ühendab mati esteetika igapäevase praktilisusega, on REHAU akrüülfassaadid. Valides RAUVISIO brilliant noble mat kollektsiooni akrüülplaate või RAUVISIO noir HPL plaate, võite unustada ebameeldivad sõrmejäljed, kriimustused või UV-kiirgusest põhjustatud värvimuutused. Nendest materjalidest valmistatud matid akrüülfassaadid on meeldivad puudutada, sügavalt matid ja vastupidavad igapäevastele väljakutsetele. Mis veelgi olulisem, nende töötlemisega saab iga mööblitisler hakkama, kasutades oma tavalisi tööriistu.

REHAU mattakrüüliga fassaadid on suurepärane lahendus neile, kes otsivad oma kodu sisustamiseks elegantseid ja samas praktilisi elemente. Need on vastupidavad, esteetilised ja hoolduses lihtsad ning lisaks saadaval mitmesugustes efektsetes värvides. Nende abil saab luua unistuste mööblit, mis sobib ideaalselt teie eelistustega. Vaadake läbi kogu värvivalik ja leidke inspiratsiooni oma interjööri muutmiseks RAUVISIO brilliant noble mat ja RAUVISIO noir pindadega - ainus piirang on teie kujutlusvõime!

interior.rehau.com/ee-et

 

Sarnased artiklid