REHAU esitleb uut värvitrendide kollektsiooni: Passion for colour 2023 - pidu meeltele

Rehau
11.07.2023
Sisuturundus

REHAU inspireerib kolmandat korda mööblitootjaid, puuseppasid, arhitekte ja kõiki sisekujundusega seotud inimesi oma värvitrendide kollektsiooniga Passion for Color.

REHAU uusim kollektsioon on tõeline pidu meeltele: kuus värvi, alates soojast, mahedast Curcuma Gold, tulise Chilli Redi kuni õrna Vanilla toonini, mis kõnetavad kõiki meeli ja loovad loomingulise disaini vabaduse. Need kuus Passion for Color tooni on mõeldud nii, et neid saab vabalt omavahel kombineerida või esitada ühevärvilise monoliitse kooslusena.

"Passion for Color on kollektsioon, mis jutustab lugusid," - ütleb Juliane Hoffmann, Furniture Interior'i turundusspetsialist. "Lugusid, mis ergutavad kujutlusvõimet ja kutsuvad esile emotsioone. Me tahame inspireerida oma kliente looma erakordseid disainilahendusi. Sel aastal viib reis meid vürtside maailma: meie värvid stimuleerivad meeli ja neid ei saa mitte ainult näha, vaid väikese kujutlusvõime ja suletud silmadega saab neid isegi haista ja maitsta."

Värvid, mis on inspireeritud vürtside maailmast

Kuidas saaks keegi, kes on külastanud Marrakechi vürtsiturgu, unustada sealseid värve ja lõhnu? REHAU toob selle meelte plahvatuse teie koju. Passion for Color 2023 - värvid, mis on inspireeritud vürtside maailmast, muudavad teie kodu meelte peoks. Kollektsioon koosneb kuuest erinevast toonist. Spektri ulatus ulatub harmoonilisest Curcuma Gold’ist kuni elegantse Pepper Grey ja suvise Vanilla Cream’ini. Iga tooni saab suurepäraselt kasutada kogu mööbliehituses või kombineerida teiste kollektsioonide toonide või erinevate materjalidega. Viited loodusele ning soojus, mida värvid kiirgavad, on täiesti kooskõlas praeguste suundumustega. "Oleme märganud, et inimesed igatsevad tagasitõmbekohti, kus nad tunnevad end turvaliselt," ütleb Linda Maglione, REHAU mööblikomponentide tootejuht. "Seepärast keskendume looduslikele, soojadele värvitoonidele, mis sobituvad harmooniliselt sisekujundusega ja ei muutu kunagi igavaks."

Kollektsiooniga Passion for Color 2023 tõestab REHAU taaskord oma motot "Erakordse disaini võimaldamine", pakkudes oma klientidele mõtteid nende disainiideedele. "Interjöörid on tegelikult lava, millel disainer oma kujundusi loob - Passion for Color on esialgne disainiinspiratsioon. Oma läbimõeldud toodete ja lahenduste portfelliga pakume oma klientidele vajalikke materjale ja lahendusi, et tõeliselt erakordseid disainilahendusi ellu viia," ütleb Juliane Hoffmann.

Disain siseruumides

RAUVISIO noir pinnale on saadaval kuus värvi, mis avaldavad muljet oma klassikalise mati viimistluse ja sametiselt pehmete omadustega. Tänu sõrmejälgede kaitsele on vastupidavat HPL pinda lihtne puhastada ja see on väga kriimustuskindel. Madal valguspeegeldus tagab, et värvitoonid säilitavad oma erakordse mati sügavuse.

Passion for Color 2023 kollektsiooni täiendab ka akrüülpind - RAUVISIO brilliant noble matt. Mõlemat pinda saab ideaalselt kombineerida. RAUVISIO noir kõige sagedamini kasutatavate horisontaalsete pindade jaoks ja RAUVISIO brilliant noble matt vertikaalsete pindade jaoks. Nii pakub REHAU mööblitootjatele ja disaineritele kõike, mida nad vajavad sisekujunduseks ühest vormist, mille pinnad, servad ja rulood on värvilt ja materjalilt sobivad - kõik REHAU kvaliteediga.

 

Rohkem üksikasju praeguse Passion for Color kollektsiooni kohta leiate aadressil:

www.rehau.com/passionforcolor.

Passion for color 2023 – Collection presentation

Sarnased artiklid