Põhjamaise vannitoa disainipärlid

ELKE Mööbel
07.12.2022

Veedame igapäevaselt ja eriti hommikuti vannitoas üksjagu aega ja seetõttu peab see ruum olema selline, mis annab päevale hea alguse.

ELKE Mööbli valikust leiab rohkelt vannituppa mõeldud suuremaid ja väiksemaid tooteid alates hambaharjadest ja nagidest kuni riiulite ja peegelkappideni, millega vannitoale uus look anda. ELKE Mööbli hetkelemmikud on teie ees.

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud. Rootsi tootja String pakub võimalust panna ise erinevatest moodulitest kokku just enda vannitoa vajadusi silmas pidades sobiva riiulilahenduse. Muuhulgas kuuluvad valikusse ka vannituppa sobivad peegelkapi moodulid, mida saab täiendada mitmete väga vajalike lisadega – aksessuaaride valikust leiab näiteks rätikuhoidjad, nagid, säilituskorvid, tarvikutetaskud jne.

String moodulitest loodud lahendus vannituppa. Tootja: String Furniture

Kes soovib vannitoas aksessuaaridega üht joont hoida, peaks vaatama Taani tootja Nichba poole – nende valikust leiab kõik vajalikud aksessuaarid vannituppa, seal hulgas erinevad riiulid, WC-paberi hoidjad, nagid, rätikuhoidjad, peeglid jne jne. Valida saab musta ja valge värvitooni vahel.

 

Rätikuhoidja, vannitoariiul, pühkija-kuivataja ja nagid. Tootja: Nichba

Väga laia aksessuaaride valiku leiab ka Menu Bath vannitoasarjast. Toodete ühiseks jooneks on minimalism, kvaliteet ja ajatus.

 

Bath sarja topsid ja vedelseebi dosaator. Tootja: Menu

Ühtse joonega tooteid pakub Ferm Livingu hiljuti täiendust saanud Dora sari, kus on esindatud erinevas suuruses vannituppa mõeldud hoiustamislahendused.

Dora sarja rätikuriiul ja WC-paberi hoidja. Tootja: Ferm Living

Taani tootja Muuto valikust leiab kaunid Framed peeglid, mis sobivad ka niiskesse ruumi. Valikust leiab mitmes suuruses ja värvitoonis versioonid, sealhulgas ka toonitud klaasiga versioonid. Suureks plussiks on võimalus paigaldada peegel seinale nii pikuti kui ka laiuti.

Framed peeglid sobivad lisaks vannituppa ka elutuppa, esikusse ja magamistuppa. Tootja: Muuto

Ka rätikute disaini ei tasu alahinnata, kuna rätikutega saab vannituppa lisada erinevaid tekstuure ja värve. Vahvlimuster on jätkuvalt trendikas. Ferm Livingu pehmed Organic sarja rätikud mõjuvad ajatult ja sobituvad hästi igasse vannitoa interjööri.

Organic rätik. Tootja: Ferm Living

Rätikute, erinevate vannitoatarvikute, aga ka pesemist ootavate riiete hoidmiseks saab abi HAY Basket pesukorvidest. Hea lisana on kahes suuruses Basket valikus mitmes värvitoonis, tänu millele saab vannituppa rohkem värvi tuua.

Basket korv. Tootja: HAY

Kõikvõimalikke vannitoatarvikuid saab väga mugavalt hoida värvilistes HAY Colour Crate plastikust kastides, mida saab ka teineteise peal hoiustada ja mis aitavad lihtsa vaevaga vannitoa riiulitel korda luua.

HAY Colour Crate Mix kastike. Tootja: HAY

Kui tahad vannituppa jala alla midagi pehmet, on heaks valikuks kõrge karvaga ja narmastega Ferm Livingu Amass vaibake.

Amass vaibake. Tootja: Ferm Living

Sisustuselementideks on vannitoas ka kõikvõimalikud pisividinad – seal hulgas hambaharjad, kosmeetikakotid jne. Seetõttu ei tasu neid tervikliku mulje loomisel tähelepanuta jätta.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid