Milline näeb välja mugavus?

Home4you
12.03.2021
Sisuturundus
Home4you

2021. aasta kõige erksam märksõna sisekujunduses on “mugavus”. Nüüd, kus veedame kodudes rohkem aega, on oluline muuta elamine mugavuse pühakojaks, kus kohtuvad praktilisus, heaolu ja jätkusuutlikkus. “Milline näeb välja mugavus?” sa küsid. Käesolevas artiklis lahkamegi trende mugavuse kontekstis.

Võtame fookusesse märksõnadena pehme mööbli, tammepuidu, soojad värvitoonid, ülevoolavad raamaturiiulid - mitte need korrapärased skandinaavialikud riiulid, vaid lugemise käigus kulunud armastatud romaanide all seisvad kapid -, vähem masstoodanguna toodetud mööbli, kohevad padjad ja soojad pleedid ning luksuslikud küünlad ja õdusad valgustid. Suundumus on võtta omaks see, mis kestab, mis on hästi tehtud ja mis paneb sind naeratama.

Trend liigub tugevalt mööbli suunas, mis on pehme ja mugav ning võimaldab hõlpsalt puhata. Võib uskuda, et minimalism on lahkumas, sest inimesed ei jaksa kodustes tingimustes vaadata “mitte midagit”. Siinkohal astub mängu materjalina samet, mis on tihti kvaliteetsem ja kulumiskindlam kui tavaline kangas. Samet on luksuslik, pehme ja mugav!

Home4you

Aeg, mil kodudes oli domineerivaks tooniks beež ja valge, on läbi. Nüüd tuleb olla julge ja kaunistada uhkusega. 2021. aasta soosib tuppa tulevärki juurde lisama aktsent elementidega - näiteks paiguta elutoa nurka särtsakas punane tugitool või lilla tumba.

Home4you

2021. aastal armastame sooja kaneeli ja saialille toone. Tammepuidust söögilaud või oranžid/kollased padjad ja pleedid diivanil loovad kodus sooja olemise. Julge miksida omavahel värve ja materjale. Too džungel tuppa ja kaunista oma töönurk looma- ja troopikamustritega.

Home4you

Nüüd on õige aeg pista igasse toa nurka küünal, igale istumisalusele mugav ja soe pleed ning kaunistada diivan või voodi suurte ja kohevate dekoratiivpatjadega. Täna liigub trend suursuguste patjade suunas, mis ulatuvad 65x65cm mõõtudesse - mida suurem, seda parem! Külluslikkus ja luksus on miski, mida väärid ajal, kui meid kõiki piinab pisike mure ühiskonnas toimuva pärast - aga ära muretse, sest homne tuleb parem!

 

                                                            www.home4you.ee

Sarnased artiklid