Kohtumine muusadega

Diivan
14.12.2018
Sarjas Muusa on portselanist magustoidu-, supi- ja praetaldrikud. | liisuarro.eu

Keraamik Liisu Arro on oma loodud kaubamärgi Arro ­Keraamika all tulnud välja uue portselaniseeriaga, mis on sarnaselt eelmise kollektsiooniga inspireeritud perepärandist.

Sari kannab nime Muusad ja selle mustrimotiivina on kasutatud Liisu vanaisa, maalikunstnik Luulik ­Kokamägi särtsakaid krokiisid 1960ndatest ja 1970ndatest aastatest. Hinnatud portreemaalija visandid loovad oma sundimatus eheduses mõnusalt boheemlasliku õhustiku, jäädes seejuures kainelt esteetiliseks.
Nagu kunstniku kiire ja vahetu käeharjutus, on Muusade seeriagi lihtne, lakooniline ning samal ajal nüansirikas. “Kolmanda põlve kunstnikuna üritan hoida ja anda edasi pühendumist ning maksimalistlikku suhtumist tehnilisse teostusesse, mida kannab ka minu vanavanemate ja vanemate looming,” ütleb Liisu Arro.
Sarjas Muusa on portselanist magustoidu-, supi- ja praetaldrikud, seeria täieneb aja jooksul uute toodetega. Lauanõusid saab osta veebipoest liisuarro.eu. Edasimüüjad Eestis on kauplused TALI, Eesti Disaini Maja ja Tallinn Design House Tallinnas ning Siluett Pärnus ja Pallopsoni Kuressaares.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid