Hiidlaste leiutis viib väliköögi nautimise uuele tasemele

11.04.2024
Sisuturundus

Ilmselt pole sa veel kursis, et oma lopsakate metsade, karmi rannajoone ja rahulike külade poolest tuntud romantilise Hiiumaa viimaste imede hulka kuulub ka murranguline leiutis välitingimustes elu nautimise alal: ainulaadsed kergbetoonist väliköögid, mis muudavad seniseid tõekspidamisi nii „väliköögist“ kui „betoonist“.

Stiilne, kerge ja jätkusuutlik innovatsioon

Concrete Products on ettevõte, mis on viimased 15 aastat rikastanud Eesti ja Rootsi kodusid ning avalikku ruumi oma betoonist töötasapindade, dekoorpindade ja valamutega. 2021. aastal leiutasid nad aga koostöös tunnustatud tootedisaineritega EAS disaini meistriklassi raames unikaalsete omadustega mööblifassaadi monomaterjali FRONCRETE:

* Kordumatu välimus: Iga mööbel on ainulaadne, tagades, et kellelgi teisel pole samasugust.

* Erakordne kergus: Mööbli uksed, sahtlid ja küljed on nii kerged, et neid saab vabalt vees ujutada.

* Vastupidavus: Löökidele ja kriimustustele vastupidav materjal, mis säilitab pikki aastaid oma ilu.

* "Soe" tunnetus: Erinevalt traditsioonilistest kivipindadest, pakub FRONCRETE käega katsudes soojemat ja meeldivamat tunnetust.

* Vee- ja plekikindel: Materjal on lihtsasti puhastatav, kasvõi survepesuriga, hoides oma välimuse laitmatuna.

* Taastatav: Kui mingil ekstreemsel põhjusel on mööbli pinnale tekkinud suurem vigastus, saab monomaterjali üldjuhul nähtamatult taastada.

* Keskkonnasõbralikkus: mööbel, mis koosneb 60% ulatuses taaskasutatud materjalist, kestab kauem kui tavapärased välimööbli materjalid. Kui Teie teed peaksid ikkagi ühel päeval lahku minema, teevad hiidlased purustatud mööblist rõõmuga uued tooted.

Leiutatud materjal ühendab endas disaini ilu ja praktilisuse, pakkudes samal ajal keskkonnasõbralikku lahendust neile, kes hindavad üheaegselt nii stiili kui jätkusuutlikkust.

Ilmastikukindel luksus Sinu aias või terrassil

Kui esimestel turutestimise aastatel jõudis Froncrete peamiselt tubastesse köögi- ja vannitoamööblitesse, siis eelmisel suvel tuldi turule esimese väliköögi kontseptsiooniga. See ühendab endas lisaks erinevas toonivalikus kergbetoonist mööbli külgedele veel veekindlast vineerist kapid, esmaklassilised Blum furnituurid ning „pommikindla“ SuperIOR betoonist töötasapinna. Viimane mängib tervikelamuse juures väga olulist rolli, kuna hiidlastest meistrimehed oskavad tasapinna sisse valada kohe ka valamu ning integreerida Sinu lemmikgrilli, pizza- või suitsuahju ning gaasipõletid. Suuremates köökides on võimalik kasutada rohkem sahtleid, külmkappi, joogikappe ning nõudepesumasinat, luues Sulle täielikult funktsionaalse väliköögi.

Olenemata sellest, kas Sul on kasutada suur õueala või mõne meetri laiune terrass – iga välielu nautleja leiab endale Froncrete valikust väiksema väliköögi moodullahenduse või luksuslikuma erilahenduse. 

Kuus head põhjust väliköögi loomiseks

Tänapäeva kiiretempolises maailmas, kus aeg on kõige väärtuslikum kaup, on investeerimine oma koju ja lähedastesse tähtsam kui kunagi varem. Et Sinu loovust turgutada, toome siinkohal välja kuus suurepärast põhjust, miks tasub omale koju või suvilasse ainulaadne Froncrete väliköök luua:

* Suurepärane meelelahutus: Väliköök loob sotsiaalse kogunemisala, kus perel ja külalistel on mõnus suhelda ja ühist toidu valmistamist ning sõprust nautida.

* Toob restorani Sinu aiapeole: Kutsu mõni tunnustatud tipp-kokk või üllatuskülaline looma maitseelamusi Sinu moodsa väliköögi külalistele.

* Hoiab lõhnad ja mustuse väljas: Õues toidu valmistamine väldib intensiivsete toidulõhnade levimist toas. Froncrete välikööki on ka oluliselt lihtsam puhastada kui toas asuvat kööki.

* Parandab toidu maitset ja vööümbermõõtu: Grillimine annab toidule parema maitse ja on tervislikum, kuna üleliigne rasv tilgub maha, vähendades kalorite sisaldust.

* Lisab kodule väärtust: Kauakestvate omadustega Froncrete disainväliköök on suurepärane investeering, suurendades kodu emotsionaalset ja rahalist väärtust.

* Toob Sind rohkem õue ja annab energiat: Aastaringselt kasutatav väliköök võimaldab pere ja sõpradega rohkem värskes õhus aega veeta, vähendades stressi ja vaimset väsimust ning andes kuhjaga energiat.

Kui Sul on mõni täiendav põhjus väliköögi loomiseks, siis kasuta seda julgelt argumendina - peamine, et saaksid omale erilise paiga, kus sõprade ja perega uusi kvaliteethetki nautida.

Uuri täpsemalt: www.froncrete.com

Kergbetoonist moodulväliköök, mis ühendab luksuse ja vabaduse

Saabuvaks suveks tulevad hiidlased välja ka uudse "kastist välja" moodulköögi lahendusega, mis võimaldab Sul soetada näiteks homme ratastel grillimooduli ja ülehomme valamumooduli. Seejärel saad neid vastavalt vajadusele kasvõi iga päev ümber paigutada, andes unistuste väliköögi loomisele täiesti uue väljundi.

Modulaarne disain

Sul on vabadus moodulite kaupa luua oma unistuste väliköök ning seda ajas täiendada. Vali toon ja kombineeri just seda mida vajad: ükskõik milline integreeritav grill, sahtlid, kapid, tasapinda valatud valamu, gaasipõletid, minikülmik, jäämasin, nõudepesumasin...

Lihtne liigutada

Mõeldud selleks, et olla seal, kus oled Sina. Kasvõi suvel õues ja talvel toas. Võimalik paigutada ka ebatasasele pinnale ja lisajalgadega paika loodida.

Lihtne puhastada

Veekindlast monomaterjalist betoonpindu saad puhastada tavapäraste puhastusvahenditega ning kasvõi survepesuriga pesta. Lihtsalt pane oma F1 paika ja naudi kvaliteetaega sõprade ja pere seltsis.

Sarnased artiklid